Liceum Ogólnokształcące o profilu
Kosmetyka i Masaż

ALO - Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Toruniu Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu

Posiadamy uprawnienia Szkoły Publicznej

NABÓR JUŻ TRWA

Wpisowe    0 zł    ważne do końca lipca
Czesne    100 zł/mc

Rezerwacja miejsc do końca lipca (liczba miejsc ograniczona)
Okres nauki    3 lata po Gimnazjum / 4 lata po Szkole Podstawowej
Tryb    dzienny
Przedmioty rozszerzone    biologia, chemia, j. angielski.

Zarezerwuj miejsce w Liceum
 695 390 490  lub  online

Zajęcia w Akademickiej Pracowni Kosmetologii

Zajęcia w Akademickiej Pracowni Masażu

Zajęcia w Akademickiej Pracowni Kosmetologii

Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Młodzieżowa 29

Czym jest dla nas nauczanie o profilu kosmetyka lub masaż?

Zajęcia opierają się na kształceniu ogólnokształcącycm z rozszerzeniem przedmiotów, takich jakbiologia, chemia i język angielski. Wzorując się na zachodnim modelu nauczania, oraz systemie studiów wyższych, przed rozpoczęciem roku szkolnego, Uczeń, lub jego Opiekun, mogą wybierać przedmioty dodatkowe, realizowane w trakcie nauki w ALO. Przedmioty dodatkowe są poza podstawowym programem nauczania, i wybierane indywidualnie, określając tym samym ściężkę edukacji i profil nauczania Ucznia.

• Podstawy Kosmetologii,
  • Podstawy Fizjoterapii,
  • Teoria Masażu,
  • Ekonomia w Praktyce,
  • Przyroda,
  • Historia i społeczeństwo,
  • Zajęcia artystyczne.

Organem prowadzącym Liceum jest
Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu

Akademickie działa pod patronatem Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu - pierwszej i jedynej medycznej uczelni niepublicznej w Kujawsko-Pomorskiem. Nasi nauczyciele to m.in. cenieni w środowisku edukacyjnym wykładowcy, z wieloletnim doświadczeniem w nowoczesnym i praktycznym nauczaniu.

Zajęcia praktyczne odbywają się profesjonalnych pracowniach Kosmetologii, Masażu i Fizjoterapii Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, w tym Akademickiej Pracowni Kosmetologicznej WSNoZ - jednej z najnowocześniejszych w Polsce.

Dodatkowym atutem jest gwarancja przyjęcia na studia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu lub do policealnych szkół SKK. Uczniowie naszego liceum otrzymują także przygotowanie do kontynuacji nauki na wydziałach nauk o zdrowiu, medycynie, fizjoterapii, elektroradiologii, analityce medycznej, dietetyce oraz wielu innych kierunkach.

Dyżury Dyrektora ALO dla Rodziców i Kandydatów

Dyrektor mgr Justyna Niedziałkowska

Każdy czwartek, od godziny 17:00 do 18:00
(prosimy o telefoniczne umawianie spotkań)