14.08.2023r. - Sekretariat będzie nieczynny

Zarezerwuj miejsce w klasie

warto wiedzieć

Informacje Rekrutacyjne

Nabór na Rok Szkolny 23/24 już trwa. Obowiązuje rezerwacja miejsc, których liczba jest ograniczona. W przypadku chęci przeniesienia z innej Szkoły prosimy o kontakt z Sekretariatem.

dla kandydata

Jak zarezerwować miejsce w szkole?

Zachęcamy do kontaktu z sekretariatem szkoły, gdzie poznają Państwo więcej szczegółów o klasach profilowanych. Jesteśmy świadomi potrzeb przyszłych Uczniów i ich Rodziców, oraz otwarci na indywidualne rozwiązania. Aby zapisać dziecko do szkoły wystarczy wypełnić odpowiednie formularze zgłoszeniowe.

Dokumenty wymagane do złożenia wraz z podaniem o przyjęcie do szkoły, lub do 14 dni od złożenia wniosku online:

• oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej,
  • wypełnione podanie o przyjęcie do ALO – pobierz (lub wypełnić formularz online),
  • zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty,
  • karta zdrowia,
  • 2 zdjęcia legitymacyjne.

napisz do nas

rok szkolny 2024/2025