NABÓR NA ROK SZKOLNY 22/23

> Profil Lekarski

> Profil Mundurowy

> Profil Kosmetyka

> Profil Masaż

> Profil Dietetyka i Żywienie

> Profil Psychologiczno-Pedagogiczny

> Profil Informatyka z Programowaniem

 

KLIKNIJ ABY SIĘ ZAPISAĆ

Dokumenty do pobrania

SZANOWNI PAŃSTWO

Preferujemy zapisy poprzez formularze  online, niemniej można również uzupełnić dokumenty i odesłać na adres sekretariat@torun.medyczneliceum.pl

STANDARDOWE DOKUMENTY DO POBRANIA

Akademickie Liceum Ogólnokształcące

 

Zapraszam serdecznie wszystkich, którym zależy na perspektywicznym wykształceniu i pracy w stabilnej oraz szybko rozwiającej się branży medycznej, promedycznej, prozdrowotnej i naukach o zdrowiu.

Wniosek o przyjęcie do Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego

rok szkolny 2022/2023

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu i SKK Sp. z o.o., w zakresie podanym w formularzu kontaktowym/ankiecie a także bezterminowe ich wykorzystywanie w celach informacyjnych a także promocyjno – marketingowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.), osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich wglądu, aktualizowania lub ich poprawiania w każdym czasie.