NABÓR NA ROK SZKOLNY 22/23

> Profil Psychologiczno-Pedagogiczny

> Profil Informatyka z Programowaniem

Szanowny Kandydacie, Rodzicu

Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Toruniu powstało jako niepubliczne liceum. Organem prowadzącym i gwarantem poziomu nauczania jest Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, która powstała w 2005 r. jako pierwsza niepaństwowa uczelnia medyczna w regionie, kształcąca wyłącznie na kierunkach związanych z naukami o zdrowiu, takimi jak: analityka medyczna, fizjoterapia i kosmetologia nowoczesna w ramach studiów I i II stopnia. Poza tym, prowadząca studia podyplomowe związane merytorycznie z jej kierunkami w Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie, Poznaniu i Łodzi.

Zapraszam serdecznie wszystkich rodziców, którym zależy na perspektywicznym wykształceniu swoich podopiecznych oraz wprowadzenia ich do stabilnej oraz szybko rozwijającej się branży medycznej, promedycznej, prozdrowotnej i nauk o zdrowiu.

Masz pytania?