NABÓR NA ROK SZKOLNY 22/23

> Profil Psychologiczno-Pedagogiczny

> Profil Informatyka z Programowaniem

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy powstała w 2005 r. jako pierwsza niepaństwowa uczelnia medyczna w regionie. Kształcimy wyłącznie na kierunkach związanych z naukami o zdrowiu takimi jak: pielęgniarstwo, fizjoterapia i kosmetologia w ramach studiów I i II stopnia. Poza tym, prowadzimy studia podyplomowe związane merytorycznie z naszymi kierunkami w Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie, Poznaniu i Łodzi. Zależy nam, aby nasi absolwenci posiadali, oprócz wyższego wykształcenia, znakomitą wiedzę praktyczną, dlatego duży nacisk kładziemy na wyposażenie pracowni specjalistycznych, a przede wszystkim na praktyki zawodowe. Ponadto, zapewniamy praktyki kliniczne, które odbywają się w toku pracy szpitali oraz placówek rehabilitacyjnych.

SKK

SKK to lider na lokalnym i ogólnopolskim rynku edukacyjnym oraz szkoleniowym, który od lat nadaje wysokie tempo rozwoju i dyktuje trendy w szkolnictwie wyższym, ponadgimnazjalnym, a także w szkoleniach zawodowych. Od ponad 20 lat skutecznie kształci osoby dorosłe w Policealnych Szkołach Technicznych, Medycznych, Liceum Ogólnokształcącym i kursach zawodowych oraz specjalistycznych. Rozwijając fizyczne oddziały w Bydgoszczy, Warszawie Łodzi, Toruniu i Poznaniu, SKK wykształciło już ponad 10 000 absolwentów, w tym kadry szkół, urzędów i placówek pedagogicznych.

Masz pytania?